make-up

Visvairāk moderns make-up: 5 galvenās tendences vasarā 2020

Kādas tendences grims gaida mūs šajā vasarā? Pavisam jauns! Pirmkārt, ne vairāk shimmers / marķieriem. Otrkārt, teikt ardievas, lai rozā vaigu. Nu, “apledojuma uz kūka” — noņemt no jūsu mīļākie matētu lūpu krāsu. Kā to nomainīt? Lasīt šajā rakstā.

Ala naturel

The most fashionable make-up: 5 key trends of the summer of 2020

Modes dabiskumu joprojām pīķa popularitāti. Īpaši vasarā, kad pārslodzes ādu ar grima absolūti nav nepieciešams. Izdarīt likmes par perfektu ādu. Rokas pamatu saskaņā ar jūsu aplauzums, bb vai cc krēmu, korektoru un vaigu. Bet marķiera atlikt — šajā vasarā, tas ir maz ticams, jums būs nepieciešams to. Jums ir nepieciešams, pat ādas toni un akcents uz vaigiem. Pēc tam gaisma pieskaras prorisi uzacis vai skropstas likt nedaudz brūnu skropstu tušu. Lūpas labāk atstāt neskartu, vai likt uz tiem piliens skaidrs spīdums.

Toni (no) garām

The most fashionable make-up: 5 key trends of the summer of 2020

Grūti noticēt, bet galvenais murgs students no Padomju Savienības ar mums atkal! Zilā nokrāsa, tik daudzus gadus, “dizains” plakstiņiem no darba ņēmēju deli, nāca atpakaļ. “Ne tas,” jūs sakāt. Bet mēs nomierināties: atbrīvot ceļu no Padomju “putekļi” un retro RAID palīdzēs pilnīgi dažādas apdari un jaunu pārklājuma metodi. Aizmirst par ienīda māte-of-perlamutra un nolika otu par ēnojumu uz atpakaļ degli. Tātad, shēma ir vienkārša: iemērkšana jūsu pirkstiem matēts (!) krēms ēnu zilu vai zilu un pavadīt tos gadsimtiem ilgi. Joprojām bail? Jā, ļoti skaisti!

Bultas masu iznīcināšanas

The most fashionable make-up: 5 key trends of the summer of 2020

Masveida bultas — vēl viena modes tendence, grims šajā vasarā. Varbūt viņi būs”pārāk smags,” par ikdienas ikdienas grims, bet gan par to, kā no — visvairāk to. Šīs bultas uz principu, krāsošana: pirmkārt, jums ir izdarīt acu zīmulis precīzām kontūrām no iekšējā stūrī acs gandrīz ārējās malas uzacis, un pēc tam aizpildiet telpas iekšpusē.

Tējas sarkt

The most fashionable make-up: 5 key trends of the summer of 2020

Šajā vasarā, grima mākslinieki, kas mums piedāvā atteikties no tradicionālā rozā un persiku vaigu un mēģiniet tējas toņos. Jā, vaigu “, un es esmu tikai no aukstuma” vairs nav aktuāls. Piemēram, konturēšanas, draping un Štraubinga. Tējas nedaudz vaigu uz ābolu no vaigiem, un jūs esat svaigi un jauki. Mēģiniet krēms sārtums rīkus vai stieņiem — tie ir ērta un daudzfunkcionāla.

Mitras lūpas

The most fashionable make-up: 5 key trends of the summer of 2020

Likt jūsu mīļākie matētu lūpu krāsu un ņem rokā lūpu spīdumu. Spīdīga vinila apdari, kas tiks augstums modē šovasar! Un tagad nozvejas skaistumu life hack: spīdums nevarēs izvairīties, bet palika mierīgi “guļ” uz jūsu lūpām, pat pēc vakariņām, prep lūpas ar gruntējums, matēts vai caurspīdīgs pūderis.

Theme by Anders Norén