make-up

Ņemiet vērā, daiļavas: make up bultiņas

Kopš seniem laikiem bultas bija populārākais veids, kā uzsvērt izteiksmīgumu acīm, viņi pievienot dziļumu un īpašu pievilcību. Senajā Ēģiptē līdzīga tehnika, grims, ko izmanto arī vīrieši. Protams, mūsdienu sabiedrībā, bultas tiek izmantoti tikai sievietēm, un viņi ieguva pietiekami daudz šķirņu. Bet ko un kā, lai radītu viņiem — pateikt mūsu rakstā.

Rokas, piemēram, Cleopatra

Ļoti interesanta forma, bultām, kas joprojām ir diezgan populārs sieviešu vidū. Bet ikdienas valkāšanai tie netiks ievērots. Tā ir vislabāk piemērota, lai vakarā vai attēlu sociālās notikumiem. Lai izveidotu attēlu, piemēram, Kleopatra, ir pietiekami, lai izdarītu uz bultiņas, kas atrodas zem apakšējās skropstas, sākot no iekšējā stūra acs, attiecinot to aiz ārējā stūrī. Līnijas vajadzētu izskatīties pointy un treknrakstā. Un pēc tam izdarīt bultiņu virs augšējās skropstas, atkal paplašināt to ārpus ārējā stūra acs. Šo diezgan vienkāršo metodi, jūs varat sasniegt neticami dramatisks acu kosmētiku, ka nav nepieciešama pievienojumprogrammas.

Note beauties: make up arrows

Plānas bultiņas

Plānas bultiņas — ideāls, ja jums ir plāni, lai izveidotu unikālu gadījuma izskatu. Tajā pašā laikā, lai radītu make-up ar šīs bultas, ne vienmēr ir meistarīgs prasmes, vai ir daudz laika, lai rezerves. Pietiekami, lai iegūtu līdzekļus, pie rokas, piemēram, plastikāta kartes vai ar karoti un interesantu plānas bultiņas ar zīmuli vai acu zīmulis.

Note beauties: make up arrows

Putnu bultiņas

Vispopulārākais veids bultiņas, kas ir ideāli piemērots vakara, svētku, romantisks un pat, luminiscences make-up ir putnu bultu. Lai to izveidotu, ir nepieciešams tērēt nedaudz vairāk laika, nekā iepriekšējās šķirnes. Lai sāktu, uzklājiet uz ādas plakstiņu mirdzošu toni gaismas ēnā, un ārējā stūriem un burzīties, lai tumšākas brūnās ēnas un matētā tekstūra. Līnijas augšējo skropstu krāsas skropstu tušu uz melns acu zīmulis, un pēc tam izdarīt klasiskās bultiņas ar tievu otiņu un gēla acu zīmulis. Mazu suku maisījums, kas novilkta līnija.

Note beauties: make up arrows

Bieza, noapaļojot uz augšu bultiņas

Ideālā gadījumā šis variants būtu meklēt puses un dažādi tematiskie pasākumi. Bultiņu uz augšu, jūs pat varat izrotāt ar mirdzēt, lai izveidotu vairāk drosmīgu izskatu, par gaidāmo.

Note beauties: make up arrows

Krāsas bultas

Lai izveidotu krāsainas bultiņas, jūs varat izmantot ēnas, acu zīmulis, atspulgus vai zīmuli. Izvēlēties toni, kas piestāv jūsu sejas un izveidot classic vai bultiņas vai divas reizes, kas izskatās iespaidīgs ar mirdzēt.

Note beauties: make up arrows

Bultiņas-spārni

Bultiņas-spārni būs izskatās lieliski uz romantiskā un radošā dabu. Īpaši labi viņi izskatās uz apaļas acis, kā arī bultas, kas vizuāli velciet jaunāko.

Note beauties: make up arrows

Theme by Anders Norén