make-up

Konkursa piedāvājumu: 15 idejas persiku grims

Persiku make-up problēmas, kas varētu uzvarēt titulu no visvairāk delikāts make-up. Tas ir iemesls, kāpēc šī ēna uz sejas ir ideāls, lai izveidotu ikdienas loku, kā biznesa un romantisks.

Bez tam, neaizmirstiet par acīmredzamas priekšrocības persiku grims. Piemēram, savu spēju, lai atsvaidzinātu jūsu sejas, veikt funkcijas vairāk silts un mīksts.

Šodien šajā rakstā mēs vēlētos jums pastāstīt par interesantākajiem un skaistas idejas, kas piemēro šos grims, atkarībā no jūsu acu krāsu un ādas tonis.

Persiku grims, blue-eyed skaistumu

Blue-eyed sievietes ir kā naudas pasteļtoņos, tostarp persiku krāsā. Kopsakarība savu atbalstu, jūs varat veikt modē šogad, ne darīt, vienkārši pievienojot šo paleti uz plakstiņiem un vaigiem, jo sarkt. Lūpas labāk šajā gadījumā lai dara ar balzamu vai spīdumu.

Ja jūs vēlaties, lai izveidotu vairāk redzams make up, ideāls variants būtu izmantot persiku lūpu krāsu, acu smudge brūnu zīmuli, un krāsot skropstas ar tušu.

Tender tender: 15 ideas of peach makeup Tender tender: 15 ideas of peach makeup

Persiku grims brown eyed dieviešu

Persiku krāsas un brūnas acis — mazliet saderīgas lietas. Galu galā, ēnā grims var vienkārši pazust ēnā jūsu skaisti brūnas acis. Tas ir iemesls, kāpēc grima mākslinieki ieteiks, sievietes ar brūnām acīm izmantot ēnas ar spīdīgu tekstūru, pūderis ar mirdzumu un atzīmētājs. Šī iespēja dos jūsu sejai mirdzumu un svaigumu. Bet, ja jūs kareivji lēmumu izveidot vakara make-up persiku toņi, pēc tam tikai make-up, kas būs jūsu acīm izskatīties daudz oriģināls — Kaķis izskatās ar melnu acu zīmulis. Tas būs pievienot uz jūsu acis īpašu izteiksmību un drosmi.

Tender tender: 15 ideas of peach makeup Tender tender: 15 ideas of peach makeup

Persiku grims zaļš eyed fashionistas

Lieliska kombinācija, kas tiek iegūta ar persiku toni, zaļā-eyed skaistumu. Tās varat bezgalīgi eksperimentēt ar šo toni, radot visus jaunus un jaunus variantus, make-up. Visvairāk labvēlīga zaļas acis izskatīsies grima Tehnika dūmu acis.

Tender tender: 15 ideas of peach makeupTender tender: 15 ideas of peach makeupTender tender: 15 ideas of peach makeup

Kāzu aplauzums persiku nokrāsas

Persiku palete ir ideāls, lai radītu kāzu grims. Tas ir iemesls, kāpēc tas ir minēts, gandrīz visas līgavas pasaulē. Un ja tu vēl joprojām ar to pašu siltu krāsu tipu, tev ir izdevīgākā situācijā. Lai radītu kāzu make-up ir jāpiemēro acu plakstiņiem persiku ēnu dūmu tehniku. Pēc tam, kad izmantot vaigu tonis, un tieši persiku lūpu krāsu un lūpu balzams.

Tender tender: 15 ideas of peach makeup Tender tender: 15 ideas of peach makeup

Tender tender: 15 ideas of peach makeup

Persiku vakara grims

Tiem, kam patīk ne pārāk spožu un ekscentrisku grims, ideāls risinājums būtu, pie kā vērsties ar persiku toni, kas ir lieliski kopā ar absolūti visas krāsas un nokrāsas, un tādējādi palīdzēs jums izveidot vienkārši Neatkārtojamu vakara izskatās par gaidāmo persona vai sociālās vākšana. Piemēram, jūs varat pieteikties papildus persiku krāsa — zelta vai spilgti rozā acu ēnas ar perlamutra efektu. Lūpu krāsa šajā gadījumā arī būtu vai nu zelta, vai nu formātu spīdums ar hologrāfisku apdare.

Tender tender: 15 ideas of peach makeupTender tender: 15 ideas of peach makeup

Ikdienas persiku grims

Persiku grims ir ideāls, lai izveidotu gadījuma izskatu, lai jūs varētu droši uz to attiecas, kad iet pastaigāties, uz veikalu vai uz darbu. Šajā gadījumā ir ieteicams dot priekšroku minimālisms aplauzums un tieši dabas.

Tender tender: 15 ideas of peach makeup Tender tender: 15 ideas of peach makeup Tender tender: 15 ideas of peach makeup

Theme by Anders Norén