stils

Kā valkāt kažokādas šajā ziemā

Krāsainas kažokādas, ir viens no populārākajiem materiāliem šajā sezonā. Uz malas un piedurknēm, apavus un aksesuārus no dizaineriem, piemēram, sacentās izdomu, ievietojot kažokādas rotājumi visnegaidītākajās vietās, nemaz nerunājot par dažādiem virsdrēbes no kažokādas. Ja jūs nevarat atļauties, kažoku, nav problēmu! Alternatīvas iespējas daudz, lai no modes vītnes, jums nebūs kicking! Mēs piedāvājam jums apskatīt kolekciju mūsu attēlu un iedvesmoties no tiem, kas varētu būt piemērots tieši jums.

“Un manas ausis sāp?”

How to wear fur this winter How to wear fur this winter How to wear fur this winter How to wear fur this winterHow to wear fur this winter

Kamēr daži dizaineri ir atgriezušies savās kolekcija kažoki 70, pārējie aktīvi darbojas eksperimentālā dekori, aksesuāri un rotaslietas, no šalles un cepures auskari un rokassprādzes. Ņemot kažokādas somiņa pie Prada un valkā “kažokādas” auskari, varbūt pāris reizes, jums būs dzirdēt jautājumu: “don’ t kāpt?” Tomēr, šajā sezonā var būt pārliecināts, ka: vairāk kažokādu labāk!

Kažoki ir dažādas…

How to wear fur this winterHow to wear fur this winterHow to wear fur this winter How to wear fur this winterHow to wear fur this winterHow to wear fur this winter

Dažādi apģērbi, kas izgatavoti no kažokādas vai ar elementiem, kas iekļauti kopējo sastāvu, šajā sezonā ir tik liela, ka atrast piemērotu variantu nebūs viegli. Ne tikai stilīgs, un gadījumā, bet arī ļoti silta kažokādas mēteļi piemērots ikdienas casual-priekšgala, un vairāk formāliem pasākumiem. Bet izvēloties jaka vai mētelis ar kažokādas aproces vai pieteikumi no galējās krāsas, jūs, piešķirs jūsu tēlam īpašu stilistisko rokrakstu.

Bigfoot

How to wear fur this winter

How to wear fur this winter How to wear fur this winter

Un vēl atpakaļ modē visu mīļoto kažokādas apavi. Izvēloties pāris kažokādas Čības vai zābakus, jūs varat paļauties uz komfortu, siltumu un komfortu. Šīs kurpes ir piemērota rudenī un ziemas sākumā. Ņem vērā!

Theme by Anders Norén